ייעוץ ממוקד Re                                                            

  שלוש הצלעות של משולש ההצלחה    Restart – Rebalance – Revive

 אחרי שנים בהן טיפלתי בקליניקה באנשים שסבלו ממגוון רחב של בעיות בריאותיות ומחלות כרוניות, נוכחתי לדעת שגם אחרי ביקור אצל הרופא לא כולם קיבלו מענה לבעיה שלהם. למה? כי לא תמיד אפשר להגיע לפתרון עם תרופת מרשם, שכן הן לרוב מקלות על הסימפטומים אבל לא בהכרח ממגרות את הבעיה מן השורש.

 יותר מזה – לא תמיד יש צורך בתרופת מרשם וניתן לפתור את הבעיה בדרך טבעית.
מצד שני, למעשה, כמעט תמיד לא די בתרופת מרשם כדי להגיע לריפוי מלא, טיפול במקור הבעיה או/ו מניעת הישנות של הבעיה. אם כך, מה כן ניתן לעשות?

 ייעוץ ממוקד לפחות פעם בשנה, במיוחד למי שמעל גיל 40.

 הייעוץ הממוקד מבוסס על שלוש הצלעות המרכיבות את הצלחת הטיפול:
לחשב  מסלול מחדש – RESTART, למצוא איזון REBALANCE  – ולחדש ולהחיות – REVIVE.

עקרונות אלה הם המנחים אותי בדרך הפעולה שלי, כדי שאת וגם אתה תתחילו להרגיש צעירים יותר ורעננים יותר. זה לא חלום. זו המציאות לגמרי, תשאלו את המטופלים שלי. 

למה הייעוץ הממוקד שלי Re  הוא הרווח הנקי שלך?

בדיוק כמו שכל בעל רכב יודע שיש צורך בטיפול 10,000 אחת לתקופה, גם לגופנו מגיע שניתן לו תשומת לב מלאה. אלא שלגוף שלנו לא תמיד מספיק ביקור אצל הרופא, שבמקרה הטוב עומדות לרשותו כ- 5-10 דקות לכל מטופל. על-מנת לקבל אבחון מקיף ומלא, מומלץ להתייעץ גם עם בעל מקצוע מתחום הרפואה המשלימה, הנטורופתיה, שלו הידע, הכלים והניסיון לאתר את אותו "מוקש" שגורם להרגשה לא טובה, לחוסר באנרגיה ולבריאות רעועה.

יהיה זה נכון להניח, שאם טיפלתם רק בסימפטומים המחלה תחזור במהרה, כיוון שלא ניתן טיפול מונע למחלה דלקתית או זיהומית, למשל: דלקת בשלפוחית השתן, זיהום הליקובקטר פילורי, קנדידה וכדומה. יש סיכוי סביר שנדבק מהר, שוב ושוב, בעוד זיהום בקטריאלי, פטרייתי ודומיהם.

בדרך-כלל הסיבה לכך נובעת ממערכת חיסון מוחלשת שלא טופלה ואורח חיים לא בריא.

יש גם לא מעט מקרים, שהמטופלים לא מודעים לכך שיש אופציה לטפל בבעיה שלהם בדרך טבעית, מבלי ליטול תרופות שגורמות לתופעות לוואי לא נעימות במיוחד, כמו: תרופות לטיפול בכולסטרול גבוה ושומנים בדם, טרום סוכרת ותחילת סוכרת, בעיות הקשורות לעצבים (סטרס, חרדה), בעיות שינה, עודף משקל, השמנה בטנית או בטן נפוחה ועוד.

ייעוץ ממוקד Re הוא הדרך המוכחת שלי לבחון במה צריך לטפל בראש ובראשונה, עוד בטרם שתחזור הדלקת או לפני שהבעיה תחמיר ורק לאחר-מכן תבנה תוכנית פעולה.
בסיס הנתונים לכל ייעוץ ממוקד הוא בדיקות מעבדה מורחבות אותן יעשה המטופל בקופת החולים. אליהן תצטרף גם "מפת הדרכים" שלי, המורכבת מתשאול נטורופתי ממוקד בעיה או תשאול נטורופתי כללי. יחד מתקבלת תמונה מלאה על מצבו האמיתי של המטופל, ממנה ניתן לגזור את דרכי הטיפול המותאמות לו באופן אישי.

מה תקבלו בייעוץ ממוקד?

בייעוץ ממוקד אחד אפשר לעשות חישוב מסלול מחדש ולקבל את התשובות, בין היתר, לשאלות הבאות:

*מה היא הבעיה המרכזית שגורמת לך להרגיש לא טוב ויש לטפל בה מיד וללא דיחוי?

*האם קיימת בעיית משקל הדורשת טיפול מידי? 

*האם כדאי להתחיל את התהליך בניקוי רעלים?

*האם אפשר להפסיק לקחת לפחות חלק מתרופות המרשם שגורמות לתופעות לוואי ולהחליף אותן ברקיחות, מחיות או כדורים של צמחי מרפא?

*על איזה מהתוספים כדאי לוותר ומה חשוב להמשיך ו/או להתחיל לקחת?

בתום פגישת הייעוץ הממוקד, בהתאם למקרה הספציפי של כל מטופל ומטופל, תינתן המלצה להמשך. יש מטופלים שיוכלו לטפל בעצמם באופן עצמאי עם הדרכה והנחיות. מטופלים אחרים יזדקקו לתהליך עם ליווי מקצועי צמוד יותר בקליניקה, ויש גם מטופלים שאמליץ להם לגשת להמשך בדיקות וטיפול אצל הרופא שלהם.

האם יש "גלולת הקסם" זהה לכולם?

כולנו  רוצים  להיות במיטבנו, להרגיש טוב מבפנים ולהיראות טוב מבחוץ, אך האם יש פתרון זהה לכולם?
לכל אחד ואחת יש מטען גנטי משלו, אוכלוסיית חיידקי מעיים (מיקרוביום) שונה, אורח חיים והרגלים, וכך גם הסביבה בה הוא חי, פועל ועובד אינה דומה לאדם אחר.
לעתים אנשים טועים לחשוב שנתונים אלה הם גזירת גורל, אלא שלתפיסתי וגם על סמך מחקרים ומאמרים רבים בנושא זה, מדובר בבסיס נתונים שניתן לשדרג, לעשות עליו "פעילויות מתקנות" ולשפר על-ידי כך את איכות החיים.

המומחיות שלי היא התאמה אישית של תוכנית טיפולים ו/או דיאטה לכל אדם שתסתמך על התשאול ו"מפת הדרכים".

 לסיכום:

המטרה שלי זהה עבור כל המטופלים: למצוא ולהצביע על ה"משהו" הזה שיחולל אצלם את השינוי, לבנות את תכנית הפעולה ולהביא אותם לבריאות איתנה.

יש מי שיצטרכו לרדת במשקל, לאחרים אשנה את התפריט, אמליץ על צירופי מזון וכדומה, על-מנת לשאוף לתזונה המאוזנת, הבריאה והנכונה להם ביותר. יש מי שאמליץ להם להרבות בשתיית נוזלים, לאחרים אמליץ לשלב תוספי מזון או צמחי מרפא, והכל תוך שיתוף פעולה עם המטופל עצמו והדרכתו.

לקביעת פגישה ויצירת קשר, מוזמנים להתקשר או להשאיר פרטים. הרבה בריאות. שלכם, רעיה