בעיות משקל 

מה תאמרו אם אגיד לכם שאני פוגשת לא מעט אנשים שיותר מוטרדים מבעיות משקל מסיבות אסתטיות מאשר מסיבות בריאותיות? מפתיע או לא, הם מגיעים גם אליי לקליניקה.

למרבה הצער, בעיות משקל עלולות להיות גורם סיכון לבריאות של כל אחד ואחת מאיתנו, אם הן לא יטופלו במקצועיות ובתשומת הלב הראויה.

לפני הכל, בואו נשים את האמת על השולחן: לא כל מי שירד/ה במשקל יכול/ה להפוך לתזונאית מוסמכת, נטורופתית, דיאטנית קלינית או "גורו" ירידה במשקל. מי שעושה זאת ללא הכשרה והסמכה מתאימות, עלול/ה לסכן את מי שרוצים לעשות שינוי אמיתי בחייהם.
לא פעם הגיעו לקליניקה שלי אנשים עם סיבוכים של בעיות עיכול (גסטרו) או במצב של תת-תזונה, בגלל שעשו דיאטה שלא נכונה להם, אותה בחרו על דעת עצמם ומבלי שנעזרו באדם מקצועי.

חשוב לציין, שיש להתייחס לתהליך ירידה או עלייה במשקל כחלק בלתי נפרד ממצב בריאותי כולל או מבעיה רפואית כלשהי שיש ברקע.

 השיטה 

כל אדם הוא עולם ומלואו, עם מאפיינים גנטיים משלו, אוכלוסיית חיידקי מעיים (מיקרוביום) שונה, כמו גם אורח חיים, הרגלים ואידיאולוגיה אחרים. הדרך הנכונה לטפל בבעיות משקל של כל אדם היא זו הלוקחת בחשבון את הנתונים האובייקטיביים שלו ומשלבת אותם עם מי שהוא ומה שהוא מאמין בו.

המטרה שלי בליווי האישי היא להביא אתכם למשקל הנכון עבורכם, על-פי פרמטרים בריאותיים ואישיותיים שלכם, ואת זה אני מצליחה לעשות בזכות שיטה ייחודית הדוגלת בהתאמה אישית ופרטנית ולא כשבלונה.

יתרונות השיטה שלי הם ברורים: ככל שתהיה התאמה גבוהה יותר בין התהליך לאדם שאתם, כך יהיה לכם יותר קל ליישם, להפנים, להטמיע את השינוי ולשמור עליו לאורך זמן, מבלי להתפשר על בריאותכם. זאת המומחיות שלי והתוצאות מדברות בעד עצמן.

בין קטגוריות המשקל השונות, תת- משקל (משקל נמוך מהרצוי), עודף משקל והשמנה הן אלה הדורשות טיפול מידי.

המדד המקובל לתקינות המשקל הוא מדד ה- BMI (Body Mass Index), המשקלל את הגובה ביחס למשקל. בעברית המונח הוא מדד מסת הגוף.

 BMI  = משקל (ק"ג) חלקי גובה (מ')², כלומר מחלקים את המשקל בגובה בריבוע.

מדד BMI אינו הפרמטר היחיד שצריך להדליק נורת אזהרה. אני נותנת תשומת לב מיוחדת להשמנה בטנית עודף שומן בבטן ומעל המותניים: היקף בטן של מעל 102 ס"מ לגברים ומעל 88 ס"מ לנשים.

השמנה בטנית מהווה אינדיקציה משמעותית רבה יותר להערכת הסיכון למחלות לב וכלי דם, לצד מאפיינים נוספים של התסמונת המטבולית. שילוב של חישוב ה-BMI ומדידת היקף מותניים הוכח בעבודות כמועיל ביותר להערכת הסיכון לסיבוכים הנלווים לצבירת משקל עודף.

מה הן שאלות המפתח ומה תקבל? 

עם יד על הלב, מתי עצרת רגע לחשוב אם הגיעה העת לשפר את איכות חייך ולטפל בעצמך ובבעיות המשקל שלך?

האם גם לך יש רצון לרדת במשקל ולהישאר בבריאות טובה?

האם כדאי לך להתחיל את התהליך בניקוי רעלים?

האם יש לך בעיה רפואית כלשהי הדורשת התייחסות מיוחדת כשחלק מהריפוי הוא ירידה במשקל?

האם יש לך התלבטות איזה דיאטה או תזונה מתאימות לך ביותר – דיאטה 6/18, דיאטה קטוגנית, דיאטה ים תיכונית ואלי דיאטה אחרת לחלוטין?

האם לשלב פורמולות צמחי מרפא לזירוז חילוף חומרים?

האם אורח חיים שלך הוא כזה הדוגל בטבעונות, צמחונות או של אוכלי כל, ואין לך את הידע כיצד לרדת במשקל ולשמור על האידיאולוגיה שלך?

ואולי העבודה שלך מחייבת ישיבה ממושכת במשרד או לחילופין כרוכה בנסיעות מרובות?

הגעת למקום הנכון!

המומחיות שלי היא במתן מענה למקרים מורכבים, להביא אותך למשקל תקין בדיאטה מותאמת אישית, תזונה שתהיה מאוזנת וגם נכונה לך, זאת תוך שמירה על בריאות טובה ויציבה לאורך זמן.

אם את ואתה רוצים לרדת במשקל או לעלות במשקל, במיוחד אם יש לכם בעיה רפואית או מחלות רקע, אתם מוזמנים לקליניקה שלי. יחד נפצח את החידה שקוראים לה משקל תקין אישי ונמצא את הפתרון והדרך המתאימים לך ביותר בדרך למטרה: לחיות חיים בריאים, רעננים וחיוניים.

לקביעת פגישה ויצירת קשר, מוזמנים להתקשר או להשאיר פרטים. הרבה בריאות. שלכם, רעיה