אודות

נעים להכיר, שמי רעיה צלף- קולודקין. שמחה שהגעתם לאתר שלי RAYA CLINIC

האם גם אתם חולמים להרגיש טוב מבפנים ולהיראות טוב מבחוץ? 
מניסיוני זה חלום משותף לרוב האנשים וזו בהחלט יכולה להיות המציאות שלכם. אני מאמינה שהדרך האופטימלית לריפוי מיטבי היא באמצעות טיפול מותאם אישית המשלב רפואה טבעית ומדעית יחד ושהשינוי לטובה מתחיל מבפנים!           

"יהיו מזונותיך תרופותיך ותרופותיך מזונותיך", אמר היפוקרטס, אבי הרפואה המערבית. את התפיסה הזו אימץ גם הרמב"ם והיא הייתה חלק מתורתו כרופא וכמדען. זאת גם התורה שלי וזה האני מאמין שלי וזו השיטה בה אני עובדת בקליניקה הייחודית שלי.

 התשוקה ללמוד וליישם ריפוי טבעי כרפואה משלימה בערה בי הרבה שנים, לכן הלכתי ללמוד נטורופתיה כתחביב. מהר מאוד הבנתי שזה מה שאני רוצה לעשות כמקצוע וכדרך חיים ולא רק כתחביב.
פרשת רמדיה הייתה טריגר, ללא ספק. חישבו רגע: מחסור של ויטמין אחד בלבד בפורמולה גרם לאסון בריאותי חסר תקדים.

בקליניקה שלי בתל אביב והיום גם בזום אני מטפלת במגוון רחב של בעיות בריאותיות בגישה של התאמה אישית.

המומחיות שלי:

— בעיות עיכול: עצירות, שלשול, צרבות, בטן נפוחה, גזים, קרוהן, קוליטיס, קנדידה, בחילות, קשיי עיכול, מעי רגיז IBS, דלקות בקיבה, זיהומים חוזרים במערכת העיכול, בקע סרעפתי ועוד.
— בעיות משקל על רקע מחלות, משקל עודף ותת-משקל, בניית תכנית אישית.

סוכרת 2 וסוכרת הריון: מניעה, איזון, טיפול ומניעת סיבוכי סכרת.

— שירותים נוספים: טיפול בכולסטרול, בעיות שינה, כאבי ראש כרוניים, רגישות למזון, חיזוק מערכת חיסון.

— השיטה שלי מתבססת על בדיקה מדוקדקת של משולש הבריאות של המטופל, באמצעות תשאול נטורופתי ממוקד בעיה רפואית או תשאל נטורופתי כללי וסקירת בדיקות מעבדה מורחבות שנעשות בקופת החולים.

אני מקדישה תשומת לב מרובה להיכרות עם המטופל והתאמה של התוכנית לסגנון חייו וה"אני מאמין" שלו, בדגש על קריירה, משפחה והעדפות תזונתיות, כגון: צמחונות, טבעונות, פליאו, וכן תחביבים. כל זה בהתאמה למצבו הבריאותי של המטופל, היסטוריה של מחלות משפחה וכדומה.

מתי חשוב להגיע אליי? מתי מומלץ לפנות לטיפול בקליניקה שלי?

  1. כאשר לא קיבלתם מענה לבעיה לאחר שהייתם בטיפול של קופת חולים.
  2. כאשר אין תרופה לבעיה – לדוגמה עייפות, IBS (תסמונת המעי הרגיז), כבד שומני, חוסרים.
  3. במצבים שניתן ורצוי לשלב בין טיפול רפואי וטיפול טבעי: סוכרת, קרוהן, קוליטיס, בקע סרעפתי, זיהומים ודלקות חוזרות ועוד.
  4. במצבים שנרצה להימנע משימוש בתרופות כולסטרול ולחץ דם גבוה, מצבים בהם יש מודעות של המטופלים רבים לתופעות לוואי של תרופה מסוימת.
  5. כשיש לכם נכונות ורצון לנסות טיפול טבעי.
  6. כאשר אתם רוצים לרדת במשקל ויש לכם ברקע מחלה כרונית ו/או בעיות רפואיות נוספות.
  7. כאשר אתם רוצים למנוע הישנות של בעיה בריאותית ולחזק את מערכת החיסון שלכם.

אם אתם מתאימים לאחת ההגדרות שהוזכרו, אני מזמינה אתכם באהבה לקליניקה שלי לאבחון, ייעוץ ממוקד והכוונה, כדי למנוע מחלות, לטפל ולהקל על התמודדות עם מחלות כרוניות.
אצלי תמצאו ליווי צמוד לאורך הטיפול עד להשגת היעד.

למה לצפות במהלך הטיפול?

רוב המטופלים שלי מציינים כי הם מתחילים לקבל מחמאות עוד לפני שהגיעו ליעד הסופי בטיפול. זאת משום שהאיזון אליו הם מגיעים כתוצאה מהתאמת התוכנית לצרכיהם האישיים, מביא לתוצאות מהירות נראות לעין.
המטופלים שלי שמאמצים את התוכנית נשארים במשקל יעד ו/או בבריאות מיטבית לאורך זמן.

הכשרה והשכלה פורמליים 

בוגרת  מכללת מדיטבע, בעלת הסמכה לנטורופתיה, תרפיה בתזונה, צמחי מרפא וארומתרפיה ויועצת לאורח חיים בריא. בעלת תואר במדעי הנדסת מזון טכניון .B.Sc.

ניסיון מעשי 

בעלת ניסיון של שנים ברפואה משלימה. בתחום הריפוי פיתחתי טכניקה ושיטה המאפשרות לשלב בין תחום הריפוי הטבעי, נטורופתיה, ובין תחום המדע והטכנולוגיה ולנצל את הידע, הניסיון וההשכלה שלי במדעי המזון לטובת המטופל.
כל שיטת הטיפול שלי מבוססת על שלושת הצלעות המרכיבות את "משולש ההצלחה" של הטיפול: לחשב  מסלול מחדש  RESTART, למצוא איזון  REBALANCE   ולחדש ולהחיות – REVIVE.

בעלת ניסיון של עשרות שנים בכל הקשור לתזונה ומזון בכל הרבדים, לרבות מזון פונקציונלי, ניסיון שרכשתי בעבודתי רבת השנים כטכנולוגית בכירה בחברות עלית/שטראוס וחברת יצהר. כל זה בא ליד ביטוי בטיפול פרטני, סדנאות טיפוליות וחווייתיות והרצאות שאני מקיימת.

שורה תחתונה! אל תתנו למחלות לשבש לכם את החיים! 
אצלי תוך מספר פגישות ולפעמים יעוץ ממוקד של פגישה אחת, תרגישו טוב מבפנים ותראו טוב מבחוץ. תתחילו לקבל את המחמאות הרבה לפני  שהגעתם ליעד – תשאלו את המטופלים שלי

לקביעת פגישה ויצירת קשר, מוזמנים להתקשר או להשאיר פרטים .הרבה בריאות . שלכם, רעיה